Fm 13 Radyo Dinle

Güncel

Norşin'deki Şerzan Kurt Eğitim Destek Evi Kapatıldı

Güroymak'ta (Norşin) bulunan Şerzan Kurt Eğitim Destek Evi, Güroymak Belediyesi tarafından hizmete açılmıştı..

Norşin'deki Şerzan Kurt Eğitim Destek Evi Kapatıldı

Okunma: 434

13 Haziran 2013 09:02
-A

+A

Güroymak (Norşin) Belediyesi tarafından açılan Şerzan Kurt Eğitim Destekevi Kaymakamlık kararıyla kapatıldığı bildirildi.

27 Şubat 2013 tarihinde açılan ve Muğla’da polis kurşunuyla katledilen Şerzan Kurt’un adı verilen eğitim destek evi “izinsiz etkinlik yapıldığı” gerekçesiyle süresiz olarak kapatıldı.

SBS ve LYS kurslarının olduğu eğitim destek evinin kapatılmasına halk büyük tepki gösterdi.

Belediye yetkilileri  basın açıklamasıyla kapatma kararını kınayacak.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
BAWER ŞİYAR 31 Ağustos 2014 17:12

Bence kapatılmaması lazımdı. Çünkü Norşinde bir çok arkadaşlarımız maddi durumu iyi olmadığı için ücretli kurslara gidemiyorlar ama hepimizin bildiği gibide çok öğrenci şerzan kurt eğitim evinde başarılı olmuştur..

Cevapla
apo de tanırlar 28 Ağustos 2014 13:00

bi eğitim destek evi miz vardı onu da kapattılar yaktılar kessinlikle yasadışı bi işlem yok şerzan kurt eğitim destek evinde norşin böyle insanlar yüzünden gelişmiyor kısacası norşin belediyesi ne yaparsa yapsın halka yaranamıyor norşin gelişti ama vatandaşları hala geri adım atıyor ....

Cevapla
fuhan sseng

aynen sana katılıyurum ...

vatandaş 13 Haziran 2013 10:29

bildiğim birşey var o da türkiye ye demokrasinin gelmediği.. hele hele norşin e hiç uğramadığı... aynen denildiği gibi birinin kabahati diğerinden daha fazla. izin almamış diye kapatmakta neyin nesi.. ortalığı bulandırmak isteyenler gene cesaret kazanmaya başladı..

Cevapla
olmadı bu 13 Haziran 2013 09:40

bu kadar olur ee yani mecbur rant bir yere mal edilmeli oda herşeyi kaymakamlığa.. iki tarafta suçludur bunu belediye izin alarak yapmalıydı diğeride hemen kapatmaması gerek

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
Bitlis ve İlçeleri Nöbetçi Eczaneler Listesi